Abhyanga

Abhyanga to masaż wspierający oczyszczanie ciała z toksyn – zarówno fizycznych jak i emocjonalnych. Używamy w nim duuużo oleju, a ruchy są na przemian dość szybkie i intensywne jak i delikatne i otulające. 

Praca nakierowana jest na układ limfatyczny, jeden z mniej poznanych przez współczesną naukę, a z punktu widzenia Ajurwedy kluczowy jeśli chodzi o utrzymanie zdrowia i równowagi.

To masaż z długą tradycją, stosowany zarówno profilaktycznie już od pierwszych dni życia tak leczniczo jak i terapeutycznie.

Abhyanga, którą wykonuję, wywodzi się ze szkoły Sri Sri Ayurveda i jest opracowana i nauczana przy wsparciu lekarzy Ajurwedy oraz praktykowana w trakcie intensywnych programów oczyszczających, czyli Panchakarmy.

Dla kogo jest ten zabieg?

Ten masaż będzie dobrym wyborem jeśli pragniesz:

odżywić oraz ujędrnić ciało i poprawić kondycję skóry

odżywić i nawilżyć stawy

uspokoić układ nerwowy

podnieść odporność organizmu

wspomóc sen

usprawnić krążenie

wesprzeć narządy wewnętrzne

wspomóc usuwanie zanieczyszczeń z organizmu

Oraz dla wszystkich, którzy potrzebują relaksu i odpoczynku, żyją w stresie i biegu, mają tendencję do zimnych stóp i dłoni, czują się wyczerpani, nadmiernie pobudzeni lub przeciwnie ociężali i bez energii.

Przeciwwskazania – choroby nowotworowe, choroby zakaźne, menstruacja, ciąża, aktywna infekcja i stany zapalne organizmu lub skóry.

Czas trwania - 1 godzina
(zarezerwuj sobie jednak ok. 1,5 h na wcześniejszą rozmowę i ewentualny prysznic po)
Inwestycja - 220 zł
Pakiet 3 zabiegów - 600 zł (200 zł pojedyncze spotkanie)