Ajurwedyjskie

Konsultacje

Wsparcie i nawigacja w Twojej podróży do upragnionych zmian.

Nie czujesz się sobą, często chorujesz, masz szereg pozornie niezwiązanych ze sobą dolegliwości lub już doczekałaś się diagnozy jakiejś przewlekłej dolegliwości?

Chcesz o siebie zadbać, bo wiesz, że wszystko zaczyna się od Ciebie i potrzebujesz być w formie, aby być szczęśliwą, kreować życie jakiego pragniesz, realizować się w relacjach i służyć innym swoimi unikalnymi talentami?

Przeczesujesz internet, pochłaniasz książki i odwiedzasz przeróżnych specjalistów, żeby znaleźć rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych i emocjonalnych wyzwań?

Zgaduję, że czasem możesz czuć się co najmniej zagubiona ilością opcji. Znam to.

Jestem przekonana, że już wiesz, że jesteśmy całością i jeśli gdzieś boli, to wcale nie znaczy, że w tym samym miejscu znajduje się przyczyna tego bólu.

Dlatego tu jesteś. Z Tobą również zarezonowała Ajurweda z jej holistycznym, naturalnym i indywidualnym podejściem do człowieka i coś Ci mówi, że to właśnie tu może znajdować się ta bezpieczna przystań i odpowiedzi, których szukasz.

Jest tylko jeden problem. Tutaj też wszystkiego jest dużo, do tego roi się od sanskryckich słów, no i nie bardzo wiesz od czego zacząć i jak to wszystko skutecznie wpleść w swoje życie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Pracuję z lekarzami ajurwedyjskimi z Indii i działam pod ich regularną superwizją. Ajurweda jest również tym, czym żyję na co dzień.

Jeśli czytasz ten opis, to konsultacja ajurwedyjska jest rozwiązaniem dla Ciebie.
Jej intencją jest wesprzeć Cię i nawigować w Twojej podróży do upragnionych zmian.
Przełożyć teorię na praktykę.

Korzyści

CO otrzymasz?

większą świadomość siebie i miejsca w życiu, w którym obecnie się znajdujesz

rozpoznanie przyczyny swoich dolegliwości

szyte na miarę, realne do wdrożenia i przynoszące zmianę zalecenia

holistyczną diagnozę na poziomie ciała i umysłu

zalecenia dietetyczne i przepisy na balansujące dania

rekomendacje ziół i terapii ajurwedyjskich

indywidualne instrukcje obejmujące - techniki oddechowe, medytacje, różne formy pracy z ciałem, mudry i mantry

Dodatkowo to okazja dla Ciebie do zatrzymania i spojrzenia na siebie i swoje życie z dystansu. Gwarantuję wartościowo spędzony czas, a także motywację i wsparcie w Twoim procesie przywracania harmonii.

Szczegóły

Inwestycja

140 zł – godzinne spotkanie.

Regularna praca w cyklu obejmująca diagnozę prakriti, vikriti oraz indywidualne prowadzenie oraz wsparcie mailowe – (4 spotkania) – inwestycja 480 zł 

Spotkania odbywają się w Warszawie, w Tychach lub online ( ZOOM)

Spotkania mają charakter indywidualny.

Warto wiedzieć

Konsultacja łączy w sobie elementy coachingu. Poza rozmową otrzymasz również ćwiczenia i materiały do pracy własnej, wsparcie mailowe oraz formularze ze wskazówkami oraz przepisami na balansujące dania.